ФК Димитрдвград прави равен мач със Созопол

Наравно 1:1 завърши мачът между ФК „Димитровград“ и тима на Созопол, който гостува вчера след обяд на стадион “Миньор”.За димитровградчани в 42-ата минута резултата откри Цветомир Матев.

25 минути по-късно той беше съборен от играч на противниковия отбор, отсъдена бе дузпа, но Марко Марков не успя да я реализира.Малко по-късно гостите изравниха резултата.

След вчерашното равенство димитровградчани  са на 7-мо място с 35 т., но губят шансове да завършат в тройката на крайното класиране в Югоизточната „В“ група. Че такова е намерението на тукашния тим, заяви и в интервю пред Dimitrovgrad.bgvesti.net треньорът Митко Добрев.

Той бе поставил ултиматум на момчетата да играят за победа в следващите три мача. На 1 април ФК Димитровград ще играе с четвъртия във временото класиране - ФК “Свиленград – 1921”, а три дни по-късно димитровградчани гостуват на “Тунджа- 2006”-Ягода.