ФК Димитровград играе с Ботев-Пловдив в четвъртък

ФК Димитровград приема в събота отбора на младите от "Ботев "-Пловдив

Младежкия отбор на "Ботев"-Пловдив ще приемат в четвъртък, 2 август димитровградските футболисти.

Срещата ще се играе на стадион "Миньор" от 18:00 часа, каза пред Dimitrovgrad.bgvesti.net треньорът на ФК "Димитровград" Митко Добрев.

Мачът е част от контролите за подготовката на отбора преди старта на есенния дял на първенството, което започва на 19 август.

Миналата сряда синьо -жълтите се наложиха с минималното 1:0 над гостите от “Розова долина”. Единственото попадение отбеляза Георги Христов в 42-ата минута.

Двата отбора се срещнаха отново предната събота на димитровградски терен, когато тукашния тим отново победи "розите".

Идната събота, 4 август ФК Димитровград посреща тима на Любимец от едноименния град. Ръководството на футболния клуб засега е доволно от резултатите от контролите и от част от привлечените нови имена.