От днес почва записването за Каменица Фен купа - само онлайн!

Записването за единствения в България аматьорски футболен турнир - „Каменица фен купа", от тази година ще е само онлайн. Това обявиха организаторите. Другата новост е че квалификационните кръгове вече ще се провеждат във всички областни градове във страната. В Хасково турнирът ще е на 4-ти и 5-ти юли. Записванията почват от днес, 27-ми май и ще продължат до 10-ти юни. Те ще се осъществяват на уеб-сайта на фирмата www.kamenitzafanclub.com от капитаните на отборите.

Те трябва да въведат трите имена и ЕГН-то на футболистите си. За финала през септември се класират 11-те регионални победители плюс класиралия се на второ място в първенството на София. Финалът естествено е в столицата. Победилия отбор ще гледа в пълен състав мач на живо на европейски клубни грандове през следващото издание на шампионската лига, съобщи за haskovo.net Ралица Кръстева от преслужбата на организатора.
Източник: Haskovo.NET