“Саяна Хасково” записа равенство срещу “Гигант” на “Ямача”

ФК “Саяна Хасково” посрещна тима на “Гигант” (Съединение) във втората си контрола. Мачът на стадиона на “Ямача” завърши с 1:1.

Първото полувреме приключи с нулево равенство. 15-ина минути след подновяване на играта новото попълнение на домакините Ангел Здравчев откри резултат и така отбеляза първия си гол с червено-белия екип.

През второто полувреме старши-треньорът на домакините Живко Желев пусна в игра голяма част от юноши на клуба. До края на мача обаче гостите успяха да изравнят и оформиха крайния резултат.

В първия си приятелски мач хасковлии изгубиха от “Розова долина” (Казанлък) с 3:2. Следващият двубой от зимната подготовка за “Саяна Хасково” е срещу “Загорец” в Нова Загора.

Източник: Haskovo.NET