Кметът Грудев посети МБАЛ – Асеновград за Световния ден на здравето

Изображение 1 от 5

Кметът на Асеновград посети общинската болница в града по повод Световния ден на здравето.

Градоначалникът д-р Христо Грудев поднесе букет цветя на управителя на МБАЛ - Асеновград д-р Мария Даракчиева и подарък на ръководителя на „Медицински център I“ д-р Петър Аргиров. 

„Пожелавам на всички, които работят в системата на здравеопазването, да достигнат още по-високо ниво на развитие в професионален план, по отношение грижата за пациентите. В последните години наблюдаваме изключителен напредък в сферата на медицината.

Създадоха се нови технологии и апаратура, подобри се материалната база, повиши се професионалната подготовка на лекари, медицински сестри, акушерки, лаборанти, санитари. Желая на всички здраве и успехи в личен и професионален план и все така всеотдайно да се грижат за пациентите си“, каза в посланието си д-р Грудев.

На свой ред, д-р Даракчиева поднесе на кмета изненада и картичка с празнично пожелание.

Източник: Asenovgrad.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.

Още новини от Асеновград

Още новини

Последни новини