Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ужасен карък съм, когато си търся четирилистна детелина, намирам само двулистни!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис съдил NBC за авторските права над сериала "Ред и Закон". Така се казват съответно левия и десния му крак.
Любими Герои
03.10.2017
3,317 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един влиза при психиатър. — Докторе, ъъъъ, как да ви кажа, ъъъ, имам чувството, че всички ме пренебрегват… — Следващия, моля!
Засрамена от разкритието, че се готви да прати дъщерите си в швейцарско училище вместо в британско, йоркската херцогиня решила да помогне с нещо на местното общинско училище. Зарадваният директор я помолил да съдийства на футболен мач. Десет минути след началото на играта херцогинята забелязала, че едно от момчетата е съвсем само далеч от другите играчи. Тя го попитала дали е добре, но момчето само кимнало. След още десет минути херцогинята пак го попитала, но момчето настояло, че няма проблем. - А защо стоиш съвсем сам? Защо не се включваш в играта? - Защото съм вратар! - изсумтяло момчето.
- Пак ми се ходи до Карибите! - Че ти кога си ходил там, бе? - Миналата година пак ми се ходеше!
Малкият Иванчо се упражнява да свири на цигулка и мъчителното скрибуцане кара кучето да вие непрекъснато. В съседната стая бащата на момчето се опитва да работи на компютъра, но напразно. След като половин час изтърпява дуета на цигулката и кучето, най-накрая извиква: - Иванчо, не можеш ли да свириш нещо, което кучето не знае?
Мързелив син решил да зарадва майка си. Казва й: - Мамо, аз ще направя за теб всичко на света! Ще премина през огън, морета и океани! В този момент се намесва бащата: - На майка ти ще й е по-приятно, ако преминеш в горния клас.