Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Самолетните полети по маршрут №666 временно се отменят във връзка с капитален ремонт на трасето.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Поради многобройните молби на радиослушателите тази песен се пуска за последен път.
Професионални
03.10.2017
3,219 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена се возят в колата и се карат. Минават покрай някакво селце и виждат няколко прасета. Жената: - Твои роднини? - Аха, тъста и тъщата.
Баща и син четат вестник. Детето пита: - Тате, какво е това? - Това е картина на Ван Гог, синко. Оценена е на 8 милиона. - А стува ли наистина толкова пари? - Ами предполагам, че да, защо? - Ами, защото Ливърпул платиха повече за Стан Колимор, а той за нищо не става.
Бай Ганьо тръгнал на гурбет в чужбина. Стигнал и до Япония. Поработил там известно време и като си тръгнал японците от благодарност му подарили дърворезачка. Обяснили му, че това е последен модел и с нея може да нареже 40 кубика дърва без да усети умора. Върнал се бай Ганьо в България и след време отишъл в гората за дърва. Цял ден рязал, успял да нареже 20 кубика и се прибрал в къщи много уморен. На следващия ден станал по-рано, пак отишъл в гората и цял ден рязал без да почива. Успял да нареже 22 кубика и се прибрал капнал от умора. Обадил се ядосан на японците и им обяснил, че тяхната прехвалена дърворезачка не може да нареже повече от 20 кубика дърва на ден. Японците се разтревожили и изпратили комисия, която да провери на място какъв е проблема. Отиват японците с бай Ганьо в гората и той започва да реже дърва. След малко японците започват да говорят по между си: - Леле, този ако се сети да включи дърворезачката цялата гора ще нареже за един ден.
Възникнала идея в опитните лаборатории да се използват адвокати, вместо плъхове. Имало две причини за това: 1. Адвокатите се възпроизвеждат по-бързо. 2. Учените няма да се привържат към адвокатите.
Надпис на гърба на моторист: Тук мООже да бъдат твоите цици!