Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена към мъжа си: - Защо си дойде нощес в пет сутринта? - Че къде другаде мога да се поскитам в пет сутринта?
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Въпросът не е да се ожениш. Трудното е да останеш женен
Разни
03.10.2017
2,501 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младеж се разхожда с гаджето си по улицата и се разминават с представителен, богато облечен мъж. Поздравяват се и си продължават по пътя. Момичето пита: - Кой беше този? - А, познаваме се от работата… Помощник ми е. - Как така? - Ами той подписва писмата, които аз нося до пощата.
Мъж оставил колата си на паркинга пред блока - на предното стъкло сложил бележка: "Резервоарът е празен, касетофонът го няма, двигателят го откраднаха!" На сутринта човекът намерил друга бележка: "Тогава за какво са ти гуми?"
Не е държава това, където един е владетел.
Най-нещастна е заплатата - всички я искат, но никой не си я обича.
Ефрейтор пред строя: - В армията ще служите по двайсет и пет часа в денонощието. Глас от строя: - Но денонощието има само двайсет и четири часа. - Първо, ако искате да кажете нещо, то стоите си и си мълчите. А второ: войникът в армията става с един час по-рано!