Събота, 22 август 2026
|
Асеновград
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Аз не съм пророк, нито древен гръцки бог, не умея да гадая, но на теб ще пожелая:много здраве, щастие и радост, придружени с вечна младост!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В детската градина мечтаех за училишето, в училището - за университета, в университета - за работа...Уф, и какво не ми харесваше в детската градина?
Бисери
03.10.2017
3,712 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката на Гошко го пита: -Какъв е баща ти? -Изобретател - отговаря без смущение той. -И какво е изобретил? - любопитства тя. -Всеки ден измисля все нови и нови наказания за мене и кака.
Един млад пилот решил да се прави на пич. Цял ден карал пътническия самолет като изтребител, а когато през нощта наближил летището и от кулата го попитали: Полет кой? Той отговорил: - Познай кой!? Диспечерът дръпнал шалтера на осветлението на пистата и му отговорил: - Познай къде!
Двама студенти в сесия: - Какво четеш? - Квантова физика. - Е защо е обърната на обратно? - Че има ли значение...
Смених паролата на Wi-Fi и промених името на "Донеси ми кафе". След пет минути детето донесе. А след 15 минути и съседката.
- Пешо, щастлив ли си от женитбата си с Катя? - Наполовина. - Не те разбирам! - Ами аз съм женен, а тя е щастлива.