Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво ще стане ако смесиш лук и грах? - Сълзотворен газ.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Заспала една блондинка и сънува - как гол мъж с впечатляващо по размери мъжко достойнство, се приближава към нея... Тя, уплашено: - Господине, какво мислите да правите с мен?! - Ми отде да знам ма?! Не аз сънувам, а ти!
Разни
03.10.2017
2,204 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хората, които мислят, че знаят всичко на този свят, най-много ни дразнят нас, хората, които наистина знаем всичко на този свят.
Съпругата: - Следобяд големият часовник падна от стената. Да беше малко по-рано, щеше да разбие главата на мама. Съпругът: - Край! Ще го изхвърля. Винаги закъснява!
На една жена мъжът умрял, тя отишла на спиритически сеанс, за да поговори с него. Всичко се случило както трябва и във въздуха се появил призракът на мъжа й: - Скъпи, как си? - Добре, всичко е наред! - Там по-добре ли ти е, отколкото с мен? - О, да, много по-добре... Жената през сълзи: - Да знаеш как ми се иска и аз да разбера как е там в рая... - Къв рай бе? Аз съм в ада!
В една кооперация станало обир на апартамент. Полицаите започнали разпити на всички съседи и стигнали до един самотник,в който всички се съмнявали. Следователят, го извикал и му казал:-Сядай и започвай да разказваш какво си правил от снощи до днес... Онзи се позамислил-позамислил и попитал:- Ама с поробности ли? Полицаят му казал:-До най-малката... Самотникът започнал: -Снощи...легнах.Замислих се и докато мислих си праснах една чикия...На сутринта се събудих и... си праснах още една...Станах,отидох в банята и си праснах още една...После закусих и докато ядох си праснах още една...по-едно време чух шум... Тръгнах за навън да видя какво става и по-пътя си праснах още една... Излязох от вратата и някой ме фрасна по-главата и...:-Замислил се и полицаят скочил... Самотникът го погледнал сериозно и казал: -После, не мога да се сетя праснах ли си още една или не...!!!
Отишли Сколари, Бенитес и Фъргюсън при Господ. Първи влязъл Фъргюсън. Погледнал го Господ и му казал: - Още 100 години да играете пак няма да станете шампиони! Фърги се хванал за главата и излязъл. Влиза Сколари. Поглежда го Господ и му казва: - 100 години все вие ще сте шампиони! Сколари се хванал за главата и излязъл. Влиза Рафа Бетитес. Господ го погледнал, хванал се за главата и излязъл.