Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Поради недостиг на пари блондинки качват килограми. - Не им стигат парите да си купуват списания с нови диети.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Имам в банката нелоша сума! Всичко щеше да е идеално, ако не беше минуса, който се намира пред сумата.
Бисери
03.10.2017
3,597 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж влиза в спалнята при жена си, носейки една овца под мишница и казва: — Виждаш ли това прасе? С него трябва да правя секс когато ти не си на кеф! Жена му отговаря: — Знаеш ли че това не е прасе, а овца? Мъжът: — А ти знаеш ли че аз говоря на овцата?
Двама влюбени се разхождат из парка. Среща ги младеж, който много учтиво поздравява девойката. След отминаването му момчето пита: - Кой беше този? - Ей, ти да не си мислиш, че неприятностите ми ще бъдат по-малко, когато той ме попита кой си пък ти?
Две мутри се возели в лимузината си, единият видял мъж с калимявка и заповядал на шофьора си: - Спирай! Шофьорът заковал автомобила на място, а от него излезнал единият с бухалка в ръка и започнал да блъска невинния калугер, докато го свалил на земята, след което се прибрал в лимузината и продължили пътя си, побойника с гордост възкликнал, казвайки на приятелчето си: - Ще ми разправят те, че не мога да бия Батман.
Женен мъж отива в командировка на Бермудите. Толкова се влюбва в мястото, че телеграфира на приятеля: "Вземи следващия самолет. Доведи жена ми и своята любовница". Приятелят му отговаря: "С жена ти пристигаме утре в 16:30. Откога знаеш за нас?"
Иванчо отива на реката да си измие очите, но случайно загребва златната рибка. - Пусни ме и ще ти изпълня 3 желания. - казала рибката. - Добре. - отговорил Иванчо и я пуснал. - Какви са ти трите ти желания? - го попитала тя. - 1) Искам къщата ми да е пълна с пари. 2) Искам къщата ми да е пълна с жени. 3) Искам къщата ми да е пълна с коли. - Готово! - казала тя и пляснала с перка. Иванчо тръгнал да се прибира. Стигнал до центъра на града и изведнъж се сетил: - Ееее... Мама му стара, аз нямам къща бе!?!?!