Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Девойка при врачка: - В мен са влюбени двама - Мартин и Светльо. На кого от тях ще провърви? - На Мартин - ще се ожениш за Светльо.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
Бербатов - 38 милиона евро Стилиян Петров - 6,5 милиона евро Благой Георгиев - 1,5 милиона евро Да загубиш с 6:1 и да осъзнаеш, че не си за националния - Безценно!
Спортни
03.10.2017
3,965 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама приятели: - Вчера те видях с една жена в твърде деликатна обстановка. - Да, това беше съпругата ми! - А-а... Слава богу, че се изплаших за теб. Мисля си, каква ли трябва да е жена ти, че си решил да й изневеряваш с такъв урод? !
- Тате, кое е по-далеч - Париж или Луната? - Не ме тормози с глупави въпроси, моето момче... Иди до прозореца... Луната виждаш ли я? - Да. - А Париж!?
Двама приятели живеели заедно в една квартира. Веднъж единият не се прибрал цяла нощ, а другият останал да го чака. Когато приятелят му се върнал, той го попитал: - Къде беше цяла нощ? - Ходих да чукам. - Ооо, чудесно... И какво стана? - Не ми отвори!
Шърли Маклейн:Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш, че вече е стар за тази работа.
Два крокодила си летели. По едно време срещнали трети крокодил. Питали го колко е часът. Той отговорил "Не пия бира, защото не гледам телевизия".