Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
37°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Тук зверски бяха убити стотици часове!" Надпис в залата за лекции върху банка:
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Тестовете ги искам написани кратко и подробно ! /В час по "Монитори" в СПГЕ - София/
Любими Герои
03.10.2017
3,247 прегледа
Следващ →
Още вицове
Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал: - Момче, аз искам… Студентът го прекъснал - Знам какво искаш. Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал: - Абе момче, аз искам… Студентът пак го прекъснал: - Знам какво искаш. Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл: - Мммомчее, азз иссскам… Студентът отново го прекъснал: - Не ми казвай, аз знам. Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори: - Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ. Момчето се надигнало и рекло: - Еее, яка е дрогата, нали, яка е!
Маршрутка: Пътуват всички, напрегнати някак, дишат съвсем слабо, през четири слоя марли. Качва се някакъв със зачервени очи и почва да кашля силно. - ?!??!?!? - Не се притеснявайте, това не е грип, това е туберколоза! - А-аа.
(показва ни една изпитваща програмка на компютрите) "-Е т`ва тука, е машинка за писане на двойки!" инж. Г. Гацев, часовете по Ел. Лаборатория в ТМТ Пазарджик
- Защо Дядо Мраз е винаги весел? - Защото знае къде живеят всички лоши момичета.
Отива малкия Иванчо на училище на 15-ти септември и казва на малката Марийка: - А аз знам, какво трябва да се прави за да има деца. Марийка отговаря: - А аз знам, какво трябва да се прави, за да ги няма.