Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Има един немец, който не е така популярен като Казанова и Дон Жуан, макар че е взел акъла на много повече жени от тях двамата.Името му е...Алцхаймер.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Оптимистът вижда светлина в края на всеки тунел.
Бисери
03.10.2017
3,871 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мисис Смит приготвя вечерята, когато в кухнята влиза малкия Робърт. - Миличък, какво прави цял ден? - Играх си на пощенски раздавач. - Пощенски раздавач? Как стана това, след като нямаш писма? - А, имах огромна купчина. Намерих ги в една стара торба на тавана, здраво завързани с панделка. Пуснах по едно във всяка кутия на нашата улица.
- Каква е разликата между икономистите и евреите? - Икономистите знаят всичко за парите, а евреите притежават тези пари.
За Хелоуин ще се маскирам като социалист. Ще взема на децата, ходещи по къщите на съседите всички сладкиши и ще ги дам на тези, които ги е домързяло да излязат от къщи.
Две блондинки пътували с кола в Германия. Наближили някакво градче и видели на табелата, че то се казва Мансхаузенфелдерланд. - Олеле казала едната Това име никога няма да го запомня. - И аз казала и другата Но ако трябва, ще питаме пак хората на място. В града спрели пред една закусвалня, влезли вътре и попитали продавачката: - Извинявайте, може ли да ни кажете бавно, ама мноого бавно, къде точно се намираме? Тогава продавачката казала: - В…. Маааак Доооонаааалдс.
- Защо не се омъжиш? - Нали знаеш, че годеникът ми е депутат - само обещава!