Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката разказва на децата за наклоненията на глаголите. - Иванчо, как ще е повелителното наклонение на глагола \"мълча\"? - Шшшш!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Дядо Коледа отива в Сомалия. Пита децата: - Дечица, вие слушкахте ли мама? - Дааааааа!!! - А слушкахте ли татко? - Даааааааа!!! - А папкахте ли редовно? - Неее. - Е тогава няма подаръци за вас!
Черен хумор
03.10.2017
2,765 прегледа
Следващ →
Още вицове
Рекордна скорост за предаване на информация на малко разстояние е била достигната днес в офис на една компютърна фирма при падането от стелаж на височина 1 м на кутия, съдържаща 20 бр Seagate Barracuda 300GB. Общият обем на предадената на разстояние 1 метър информация е 300*20*8 = 48 000 гигабита, като времето за предаване е било t=sqrt(2h/g)=0.4 секунди. При това средната скорост за предаване на информация се получава 120 терабита/с!
Разсеяна дама в поликлиниката пита един мъж: - Господине, вие ли сте последен за гинеколога? - Аха. Само да изтичам до хирурга да си сменя пола първо.
Един чукчи дървар отишъл в Москва да си купи моторна резачка. Влязал в магазина, харесал си една, продавачите му обяснили, че реже 5 кубика дърва на час, той я платил и си излязъл. След няколко дена се обадил в магазина и се оплакъл, че не може да отреже повече от 3.5 кубика дърва на час. Обяснили му, че производителя на машината и дава капацитет 5 кубика на час и няма начин да реже по-малко. След сдмица пак се обадил да се оплаче, че колкото и да се старае не може да отреже повече от 4 кубика за 1 час. Шефа на магазина изпратил двамата продавачи в тайгата да видят какъв е проблема. Чукчито решил да им покаже, приготвил дървата, запретнал ръкави, изпотил се здраво, но стигнал най-много до 4 и половина кубика. Продавачите се спогледали и единия казал на другия: - Абе, тоя ако вземе да включи мотора колко ли ще нареже ?
Корен има дърво не е, Брада носи поп не е, Чалма носи ходжа не е, Вода точи чешма не е, У дупка улази гущер не е, От дупка излази змия не е, Дупка има комин не е, Дупка прави свредел не е, Руно влачи овца не е, Кланят му се- икона не е, Сирене прави- мандраджия не е, Месо цепи касапин не е, Яйца има квачка не е, Дуе се гайда не е, Цеф има пушка не е, Колела има топ не е, От сън буди петел не е, У слива стои костилка не е, Прав стои чирак не е, Мирно стои войник не е, Сватба прави кум не е, Кой го познае халал да му е.
Първия тост ще вдигнат най-близките хора на булката: бившия й мъж и сина й.