Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Преинсталиран е Windows. - A откъде сега ще взема драйвер за модема? - Изтегли от Интернет.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Докторе, ще ми предложете ли някакво евтино средство срещу безсъние? - Предложих ви - бройте до 100 овце. - Разберете, докторе, скъпо ми е да купя 100 овце, за да ги броя после.
Професионални
03.10.2017
3,188 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кой е царя на животните? - Директора на зоопарка.
Той имаше добър вкус...и затова изядоха точно него.
Професор Скорчев влича в кабинета на доцента и вижда една русокоса студентка да му прави свирка. -Какво става тук, колега? -Ами, пробваме нов метод на обучение! - Правилно! Това е единствения начин да се вкара нещо умно в главата на блондинка!
Когато навремето Тито починал, Партията в Югославия обявила тридневен траур. Получило се следното запитване от първична партийна организация: "Като сме у траур може ли да иебем?" От ЦК отговорили: "Може, но само свои жени, та да е по-велика мука!"
Учителката по богословие говори за първият мъж и първата жена, Адам и Ева, и как целия човешки род произлязъл от тях двамата. Иванчо решил да се направи на остроумен и казал: - Ама тате каза, че ние сме произлезли от маймуната! Учителката: - Вашите семейни истории изобщо не ме интересуват!