Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява във вестник: "Изгубено е малко трикрако куче. Описание: като пикае пада!"
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Разговор между системни администратори. - Разправят, че не било хубаво да ползваш за парола името на котката си. - Защо? Че какво му е лошото на qZ!813_gg1 за парола?
Програмисти
03.10.2017
3,817 прегледа
Следващ →
Още вицове
Промоция на бензиностанция: "Заредете пълен резервоар и пет литра ще ви долеем безплатно!"
Диригентът пристига за репетиция, оглежда оркестъра и вижда, че главният цигулар го няма. - Къде е първата цигулка? - вика диригентът вбесен. Музикантите го гледат притеснено, сумтят... - Ами как да ви кажем... той... абе... отиде в тоалетната да... накратко, да се самозадоволява. Диригентът веднага се втурва към тоалетната. Отваря вратата и какво да види - вярно, оня се самозадоволява. - Ама на какво прилича това! - възмущава се диригентът. - Погледни се само! Срамота! И това ми било първа цигулка на оркестъра ми! Я по-високо ръката, по-гъвкаво в китката!
"Какво знае мъжа за жената?" - така нарекъл своята книга един американец, отпечатвайки я с абсолютно празни страници. Всеки екземпляр бил обвит в полиетиленово фолио. Книгата започнала да се разграбва. Претенции към автора не можело да има, доколкото той считал, че мъжете не знаят нищо за жените. Сега хората знаят, че книга е празна, но продължават да я купуват в качеството на сувенир.
- Каква ще е цената на един барел петрол след колапса на долара? - 100 юана за барел.
- Мамо, ще влизам в голямата политика. Дай ми вазелина...