Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Колко зъба трябва да има идеалната тъща? Отговор: Два. С единия да отваря бирата на зет си, а другия да я боли.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Как може да се вкарат осем дупки в една? Като си вкараш флейтата в задника.
Разни
03.10.2017
2,403 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада дама към психиатър: - Как разбирате, че един човек е душевно неуравновесен? - Задавам му някакъв въпрос. - Например? - Например този: капитан Кук е направил три пътешествия около земята. По време на едно от тях умира. По време на кое? - Трябва ли въпросите непременно да са от историята? - засмива се нервно дамата.
Нов шеф пристига в компанията, но тепърва му предстои да се запознава с персонала. Естествено е впечатлен от едрогърдестата си секретарка, която на всичкото отгоре е страшно изпърнителна и дори му предлага да му донесе обяда в кабинета! След малко секретарката пристига с обяда и една халба бира, поставя всичко пред него, след което се съблича до кръста, взема солницата, посолява си гърдите и му сяда в скута! Шефа съответно е напълно шокиран и успява да промълви само: - Ама госпожице какво правите? Секретарката го поглежда още по-изненадано и отговаря: - Ами той стария шеф винаги искаше нещо солено с биричката!
Учител пита ученик: - Къде е подлогът в изречението? - Не знам, не е у мен.
- Татко, Тихият океан непрекъснато ли е тих? - Не можеш ли да ме попиташ нещо по-умно? - Добре. От какво е умряло Мъртво море?
Бойко Борисов е мечтаната компания за 14 февруари. Честно - направена е такава анкета. Жалко, не са се сетили да направят и друга, щеше да се окаже, че е най-желата компания и за 2 февруари.