Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По бракоразводно дело съдията се обръща към съпругата: — Заявявате, че нямате вина за разстройсвото на брака ви. Чия е вината тогава? — На мъжа, с когото ме свари моя съпруг.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- При нас има традиция да се краде булката. - А при нас краденето е традиция...
Разни
03.10.2017
1,397 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момченце се прибира вкъщи след първия учебен ден. — Научи ли нещо? – пита го майка му. — Да, но явно не е достатъчно. Искат утре пак да отида.
Бащата на Иванчо: - Вчера намерих на улицата 200 хиляди и ги занесох в полицията. А ти, какво би направил на мое място? - Същото като теб, щях да излъжа.
Най-щастливия брак, който мога да си представя, е между глух мъж и сляпа жена. - Самюъл Колридж
Бойко Борисов нареди да се намалят децибелите на джамиите. Децибелите веднага бяха намалени. Бойко Борисов е получил извинително писмо, лично от Мохамед.
Подпийнал клиент обръща поредната чашка и се свлича под масата. От съседната маса се чува нетърпелив глас: - Келнер, за мен от същото!