Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Колумб бил открил Америка... голяма работа. Толкова е голяма - оставаше и да не я забележи?
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Как може да се познае, че блондинка е работила с "Word"? - По мастилото върху монитора. - А как може да се познае, че глупава блондинка е работила с "Word"? - По коректора върху мастилото на монитора.
Блондинки
03.10.2017
3,648 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Келнер! Какво е това дето пълзи по салатата ми? - Сигурно са витамини, господине.
Седят в парка двама пенсионери. Покрай тях минава готина мацка с къса пола. Единият казва: - Ех, да бях на 18 години! - В ред ли си? Заради 5 минути щастие после 40 години да работиш!
Психиатър, кабинет. Влиза първият клиент: - Бихте ли ми помогнали, докторе? - Първо платете предварително, че после бягат като ги оправя. Платил 50 евро и психиатърът казал да започва да разказва. - В момента в който заспя ,сънувам че от централна гара в София ме карат да бутам 4 вагона без локомотив за Русе. В 2 часа ми правят почивка на гара Горна Оряховица. Дават ми кафенце, количка. И след това ми лепват още 3 вагона и като се събудя - целият съм вир вода и потен. - Платихте, ще помогна. - казал доктора. - Навийте си часовника в 2ч. докато сте на Горна Оряховица, звънвате ми и аз ще дойда да ги добутвам до Русе. Влезнал втори клиент. - Докторе, до 2 часа спя с две жени, след 2 часа има още две, моля Ви помагайте за втората двойка! - Съжалявам, господине! Мога да помогна само за първата двойка, че от 2 имам да бутам един влак за Русе.
Биология за програмисти: "Жълъд - това е архивиран дъб."
- Госпожице, на колко години сте? - Деветнадесет години и седемдесет и два месеца.