Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво значи "злоупотребил съм с алкохол?" Да не би да съм си измил с него обувките? Напих си се като човек!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Годеници
- Поне сто пъти са ме молили да се оженя, но аз все не се женя. - А кой те е молил? - Родителите ми.
Годеници
03.10.2017
8,435 прегледа
Следващ →
Още вицове
След урок по кормуване инструкторът се обръща към блондинка: - Трябва по-добре да се научите да шофирате. Днес бутнахте четирима пешеходци. - Четири? А колко трябва, за да взема книжка.
- Докторе, ниско ми е кръвното, какво да направя? - Ожени се!
Англичанинът: - И тогава крал Уилям докоснал с меча си рамото на моя дядо и го направил рицар! Американецът: - Много важно! Някакъв индианец пък докоснал главата на моя дядо с томахавката си и го направил ангел!
Чък Норис не вярва в Германия.
Блондинка кара автомобил. До нея мъжът и се налива с бира. Подминават патрулка и той казва: - Айде сега предупреди отсрещните шофьори, че има катаджии, премигни им. Ма не с очи ма.