Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Нали не си забравил, че ми дължиш стотачка? - Още не. Дай ми още малко време и задължително ще забравя.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
Един стоял на автогарата и се смеел. Смеел се, смеел се… Другият до него се учудил и го попитал: - Абе ти защо се смееш като луд бе? - Изиграх кондуктора. - Как? - Купих си билет и не се качих.
Шофьори
03.10.2017
5,698 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две баби седят и си говорят. Едната казва на другата: - Пено ма, онуй дето го мислихме, че е оргазъм се оказа че било астма, ма!
Говорят си двама съседи: - Миналата нощ не можах да заспя, някой викаше за помощ. - Не обръщай внимание, данъците задушаваха малкия и среден бизнес от първия етаж.
Вече няколко дена Украйна се бори самостоятелно с глобалното затопляне, не давайки на Европа Руския газ...
Ходих вчера да гледам мач, а днес мяркам във вестника за същия мач: .."Феновете активно обсъждаха действията на съдията, считайки, че той неправилно отсъди дузпата" Хм, явно според журналиста гръмогласните скандирания на цялата публика за нетрадиционната сексуална ориентация на съдията - ги е счел за обсъждане?
Настоящето е това, което минава неусетно покрай нас, докато премисляме миналото и се тревожим за бъдещето