Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Извинете, тук ли ще се състои срещата на мъжете, страдащи от преждевременна еякулация? - Да, тук, но тя свърши един час по-рано.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"-Ако някъде в Космоса срещнете човек, който иска да се ръкува с вас с лявата ръка, не бързайте да го правите, за да не се анихилирате и двамата." Учителка по физика
Бисери
03.10.2017
3,618 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шефовете на редовите катаджии много харесали идеята за детектор на лъжата, даже били готови всеки ден да ползват детектора, за да разберат дали катаджиите лоялно разделят с тях парите от:"Какво ще правим сега!"
Питат бизнесмен: - Вярно ли е, че вашия счетоводител е избягал с всичките пари и вашата дъщеря? - За съжаление е вярно. Но той ми остави бележка, в която се кълне, че ще ми върне честно всичко. Дъщерята я върна вече обратно.
Леко пияния Генко, поучаваше младия си колега: - Аз правилата за безопасна работа със струг, ги знам като седемте си пръста...
Чапаев и Петка са изпратени в Африка с цел предоставяне на културна помощ на слаборазвиващите се страни. След един месец комисия от ЦК отива на проверка. Първо проверяват Чапаев. Намират го на една моторница, по средата на реката, а отзад на три въжета негри карат водни ски. Комисията останала много доволна. След това отиват да проверят Петка. Заварват го насред полето, впрегнал трима негри и оре. Комисията е възмутена: - Това ли наричате културна помощ? Вземете пример от другаря Чапаев, който развлича негрите! - Мисля, че нещо не сте разбрали, Чапаев лови крокодили в момента! - отговаря Петка невъзмутимо.
Един ден Иванчо се прибрал по-рано от училище и видял брат му да прави секс със приятелката му и го попитал, какво прави а тои му отвърнал, че вкарва гол на Левски. Вечерта това се повторило и с баща му. Иванчо попитал и баща си какво прави, а той му отвърнал, че изравнява резултата. След около 10 мин. бащата вижда Иванчо да бие чикии на дивана и го попитал какво прави, а той му отвърнал: - Еми, помпам топката за 2-то полувреме.