Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
26°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Толкова много беше заделил за черни дни, че ги чакаше с нетърпение.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Преди 1/8 финала в USA’94 срещу Мексико: Пенев: Разучили сме много добре състава на Мексико! Журналист: Какво ще кажете за техните звезди Luis Garcia и Aspe? Пенев: Те и тримата са от световна величина!
Разни
03.10.2017
1,852 прегледа
Следващ →
Още вицове
- В библията Бог превърнал водата във вино. После Чък Норис превърнал виното в бира.
Бай Ганьо заедно с един американец и един французин били на изпит за тайни агенти. Последното изпитание било да влязат в стая, където седи жена им вързана за стол и да я убият, за да е ясно, че не биха се поколебали пред нищо, като застрашат мисията. Дали им пистолети и по ред на номерата... Влиза първо американецът. Излиза след малко и казва: - Не мога така да я убия. 20 години сме били женени. Не мога... Влиза французинът и той след малко излиза със сълзи на очите: - Не, не мога така. 25 години брак... Не мога Влиза Бай Ганьо, чуват се БУМ БУМ БУМ ПРАС ПРАС. Излиза Бай Ганьо бесен и вика: - Абе, к’во са ебавате. Що сте ми дали халосни, трябваше със стола да я доубия!
Отишъл "вожда" на наша групировка на посещение в Дания.<BR>Навръщане си донесъл "LEGO"? Затворил се в кабинета си и три седмици не излизал- ни ял, ни пил, ни (срал) до тоалетна ходил!<BR>Накрая излязъл, светнал от радост, в ръцете си държи сглобен конструктор. Борците го питат:<BR>- К’во ста’а бе шефе, к’во са радваш толкова?<BR>- Вижте, вижте! Сглобих го само за 3 седмици… а там пише "от 3 до 5 години"!
Две мутри влезли в тоалетната. Едната мутра попитала: - Брато, имаш ли да ми услужеш с тоалетна хартия? - Не, но мога да ти услужа с химикалка.
Две приятелки си говорят: - А как хубаво ме ухажва! Какви думи само използва! Какви цветя ми подарява! Направо ти се иска никога да не се омъжиш за него!