Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Семейство бълхи излизат от театъра. Съпругът пита: - Скъпа, пеша ли ще се прибираме или предпочиташ да си хванем куче?
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Кой ще е по-доволен: мъж, който има пет деца или пет милиона долара? — Този, който има пет деца! — Защо? — Защото, този който има пет милиона долара ще иска още!
Разни
03.10.2017
2,244 прегледа
Следващ →
Още вицове
Глупостта на шофьора е правопропорционална на мощността на двигателя на неговата кола.
- Като се запозная с момиче, винаги и предлагам да избере: или да отидем на ресторант или в леглото? - И в кой ресторант обикновено ходите? - Ресторанти ли? Аз въобще не знам, къде се намират.
Психологът пита пациент: - Току-що ви е изменила вашата девойка, любима, жена... Каква е вашата реакция? Какво бихте направили? - Какво, и трите ли?! Кучки!
Иванчо пита баща си: - Тате, тате, какво беше това, което падна снощи във вашата спалня и където мама каза, че и Господ не може да го вдигне?
Попитали радио "Ереван": - Кой е най-щастлив от факта, че Волен Сидеров е днес в българския парламент? - Собствениците и служителите на заведения в Брюксел.