Петък, 21 август 2026
|
Асеновград
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Абрамович лети на крилете на любовта. За целта си купи нов самолет!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж и жена се возят в колата и се карат. Минават покрай някакво селце и виждат няколко прасета. Жената: - Твои роднини? - Аха, тъста и тъщата.
Семейни
04.10.2017
6,538 прегледа
Следващ →
Още вицове
Радвайте се на живота, а не на неговия смисъл Фьодор Достоевски
Професор-студент. Изпитна обстановка. Професорът: -Колега, кажете ми какво е Абсолютен вакуум и ще ви пиша 3. Колегата: - В главата ми е г-н Професоре, ама не мога да се сетя.
Едно момченце отишло при Дядо Поп да се изповяда... - Дядо Попе, както си вървях видях той и тя... - Това е нормално детето ми, после какво стана? - Ми продължих и видях той и той... - Да мойто момче и това се среща.. после какво стана? - Ми вървях и видях тя и тя... - И това се среща, но ако беше дошъл по-рано щеше да видиш Аз и Аз!
Двойка започва да реве неудържимо... - Ти си ми първият!!! - Първият, с когото спиш?! - Неееееееееееее, първия, който ми вярва!
Оптимист - това е песимист-мазохист.